POLSKIE POKEDOKU

Więcej gier w innych językach

Nieograniczone Pokedoku

W tym sudoku Pokémon musisz wybrać Pokémona dla każdej komórki, która spełnia kryteria wiersza i kolumny tej komórki. Celem gry jest ukończenie wszystkich 9 kwadratów odpowiednimi Pokémonami!

Jak grać w grę Pokedoku?

 1. Wybierz pokemona shudoku

  Musisz to zrobić, mając tylko 9 prób, więc wybieraj mądrze! Nie ma miejsca na błędy. Celem gry jest wypełnienie wszystkich 9 pól właściwymi Pokemonami! Make the first word
 2. Odpowiedzi na Pokedoku

  Może być wiele poprawnych odpowiedzi, na przykład, jeśli ramka mieści się pomiędzy typami Ognia i Walki, możesz umieścić Blazikena, Infernape'a lub innego pokemona należącego do obu tych typów. Gdy użyjesz Pokemona, nie możesz go użyć ponownie i nie możesz zmienić swojej odpowiedzi. Na przykład, jeśli widzisz, że Pokemon może zmieścić się w dwóch różnych pudełkach, upewnij się, że mądrze wybierasz, w którym pudełku go umieścisz, ponieważ po przesłaniu go odpowiedź jest ZABLOKOWANA. Kiedy określony region jest kategorią, musisz umieścić Pokémona pochodzącego z tego regionu. Na przykład możesz złapać Pidgeya w niezliczonej liczbie regionów we wszystkich grach wideo, ale Pidgey będzie się liczył TYLKO w Kanto. NA TERAZ Pokemon Mega Evolution będzie znajdował się w regionie, z którego pochodzi pierwotna forma Pokemona. Na przykład oba Mega Charizardy będą należeć do kategorii Kanto. Mamy Legendary jako specjalną kolumnę. Ta kolumna będzie zawierać Pokemony Legendarne, Mityczne i Ultra Bestie. Create a word list
 3. Rozwiązywanie Pokedoku

  Jeśli nie udało Ci się poprawnie rozwiązać wszystkich 9, nie ma problemu! Zawsze możesz spróbować ponownie jutro. Mamy nowe łamigłówki, które losowo generują się o północy czasu wschodniego każdego dnia! Find out your score

Często zadawane pytania

 1. Jakie są zasady gry Pokedoku?

  Zasady gry Pokedoku są stosunkowo proste:

  Cel: Celem jest zidentyfikowanie wszystkich Pokémonów w nieskazitelnej grze planszowej.
  Wybór Pokémonów: Pokémon musi znajdować się na liście.
  Cel: Możesz wybrać Pokémony, dotykając ich lub klikając. Wybierz dziewięć Pokémonów, które Twoim zdaniem łączy wspólne cechy.
  Zgłoszenie: Po wybraniu dziewięciu odpowiedzi Pokémon shudoku prześlij swoją odpowiedź, aby sprawdzić, czy jest poprawna.
  Błędy: Bądź ostrożny, ponieważ zazwyczaj przed zakończeniem gry możesz popełnić ograniczoną liczbę błędów (np. dziewięć).
  Codzienne łamigłówki:Każdego dnia wprowadzane są nowe grupy Pokémonów o różnych poziomach trudności. Możesz próbować rozwiązywać te łamigłówki codziennie.

 2. Jakie są najlepsze wskazówki dotyczące gry Pokedoku?


  Przeczytaj uważnie: Zwróć szczególną uwagę na wskazówki pojawiające się w każdej zagadce. Przeczytaj je uważnie i upewnij się, że rozumiesz ich znaczenie.
  Identyfikuj wzorce: szukaj wzorców, podobieństw lub relacji między Pokémonami. Weź pod uwagę wspólne kategorie, konteksty lub koncepcje. Identyfikacja wzorców może doprowadzić Cię do wspólnego tematu.
  Ucz się na błędach: jeśli popełnisz błąd, nie zniechęcaj się. Ucz się z tego i wykorzystuj tę wiedzę, aby ulepszyć swoje przyszłe próby.
  Ćwicz regularnie: regularnie bierz udział w grze, aby doskonalić swoje umiejętności rozpoznawania wzorców i poprawić zdolność szybkiego wykrywania Pokedoku.
  Podejmij wyzwanie: podejmij wyzwanie polegające na odkryciu Pokedoku i baw się dobrze przez cały proces. Świętuj swoje sukcesy i wyciągaj wnioski z każdej rozwiązanej zagadki.
  Stosując się do tych wskazówek, możesz poprawić swoje wrażenia z gry i stać się bardziej biegły w znajdowaniu Pokedoku wśród Pokémonów w grze.